Informácie na cesty

Informácie na cesty

Raketový vzostup slovenského vesmírneho priemyslu

Slovak Space in Brussels - akciu zorganizovala Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli (SLORD) v úzkej spolupráci s agentúrou SARIO a Veľvyslanectvom SR v Bruseli.

MZV SR 22.01.2020


Výskyt vírusovej pneumónie v meste Wuhan

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky upozorňuje na výskyt vírusovej pneumónie v meste Wuhan – provincia Hubei, Čínska ľudová republika.

MZV SR 21.01.2020


Návšteva spracovateľskej fabriky v provincii Machakos

Veľvyslanec Slovenskej republiky v Keni František Dlhopolček 21. januára 2020 vykonal pracovnú cestu do provincie Machakos.

MZV SR 22.01.2020


Spolupráca s mestom Ningbo (Zhejiang provincia) v roku 2020.

Participácia Slovenskej republiky na Expo Ningbo a o rozšírení spolupráce na oblasť vzdelávania, kultúry a cestovného ruchu.

MZV SR 22.01.2020


Celebratory concert to commemorate the 140th anniversary of the birth of M. R. Štefánik

Londýn, 21. január 2020. Pri príležitosti 140. výročia narodenia generála Milana Rastislava Štefánika usporiadalo Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Londýne slávnostný koncert v jednom z najznámejších kostolov v centre Londýna, St. Martin in the Fields.

MZV SR 22.01.2020


Stránka 5 z 6, zobrazujem 5 záznamov z celkovo 30

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk.
Viac informácii