Informácie na cesty

Informácie na cesty

State Secretary František Ružička Receives the 6th Mission of the European Commission against Racism and Intolerance (ECRI) of the Council of Europe to Slovakia

Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky František Ružička sa 22. novembra 2019 stretol s členmi monitorovacej komisie Európskej komisie proti rasizmu a intolerancii Rady Európy (ECRI).

MZV SR 22.11.2019


Opening Ceremony – 30 Years of Democracy

Vedúci Styčného úradu SR v Prištine Rastislav Kostilník a vedúci Veľvyslanectva Českej republiky v Prištine Pavel Bílek 20. novembra 2019 v priestoroch Národnej knižnice slávnostne otvorili fotografickú výstavu Nežná revolúcia.

MZV SR 22.11.2019


Stretnutie Medzinárodného ženského klubu v Moskve na Veľvyslanectve SR

Na Zastupiteľskom úrade Slovenskej republiky v Moskve sa 21. novembra 2019 uskutočnilo tradičné stretnutie členiek moskovského Medzinárodného ženského klubu.

MZV SR 22.11.2019


Reception on the occasion of the 30th anniversary of Velvet Revolution in New Delhi

Vo štvrtok 21. novembra 2019 sa pri príležitosti okrúhleho 30. výročia Nežnej revolúcie konala spoločná recepcia usporiadaná veľvyslancom Slovenskej republiky v Indii Ivanom Lančaričom a veľvyslancom Českej republiky v Indii Milanom Hovorkom.

MZV SR 22.11.2019


Výstava Cestou Nežnej revolúcie na Jagelovskej univerzite v Krakove

Pri príležitosti 30. výročia Nežnej revolúcie v priestoroch Jagelovskej univerzity v Krakove na Inštitúte slovanskej filológie generálny konzul Slovenskej republiky v Krakove Tomáš Kašaj otvoril 19. novembra 2019 spolu s riaditeľkou Inštitútu slovanskej filológie prof. Magdalenou Dyras, profesorkou slovenskej filológie Máriou Papierz a Milanom Novotným, priamym účastníkom študentských protestov z roku 1989, výstavu pod názvom Cestou Nežnej revolúcie.

MZV SR 22.11.2019


Stránka 1 z 6, zobrazujem 5 záznamov z celkovo 30

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk.
Viac informácii