Informácie na cesty

Informácie na cesty

Opatrenia proti šíreniu vírusu COVID-19 v Madagaskarskej republike

Dovoľujeme si informovať cestujúcu verejnosť o platnosti nariadenia vydaného Ministerstvom dopravy Madagaskarskej republiky o opatreniach, ktoré táto krajina prijala v súvislosti so šírením koronavírusu COVID-19.

MZV SR 18.02.2020


State Secretary of the Foreign Affairs Ministry at the Meeting of the EU Council for General Affairs in Brussels: “The New European Budget Proposal partly reflects the Slovak priorities; however, it is still necessary to negotiate.”

Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky František Ružička sa 17. februára 2020 v Bruseli zúčastnil zasadnutia Rady pre všeobecné záležitosti (GAC).

MZV SR 17.02.2020


Zasadnutie 32. Koordinačného výboru pre pôsobenie Slovenskej republiky v OECD

Na pôde Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky (MZVEZ SR) sa 10. februára 2020 uskutočnilo zasadnutie 32. Koordinačného výboru pre pôsobenie SR v OECD (KV).

MZV SR 18.02.2020


Slovenskí umelci v galérii svetoznámeho maliara Marca Chagalla vo Vitebsku

Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Minsku sa s podporou lektora slovenského jazyka a kultúry na Bieloruskej štátnej univerzite Peter Milčáka, ako i Fondu na podporu umenia spolupodieľalo na expozícii pod názvom Hystéria siberiana.

MZV SR 18.02.2020


Stretnutie so štátnou tajomníčkou pre turizmus federálneho dištriktu hl. mesta Brazília Vanessu Chaves de Mendonça

V reprezentačných priestoroch Veľvyslanectva Slovenskej republiky v Brazílii prijal 17. februára 2020 veľvyslanec Milan Zachar štátnu tajomníčku pre turizmus federálneho dištriktu hl. mesta Brazília Vanessu Chaves de Mendonça, jej zástupcu Rodriga Costu a riaditeľa odboru medzinárodných vzťahov Leonarda Resende.

MZV SR 18.02.2020


Stránka 1 z 6, zobrazujem 5 záznamov z celkovo 30

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk.
Viac informácii