Informácie na cesty

Informácie na cesty

Stretnutie krajanov a priateľov Slovenska v Solúne

Veľvyslanectvo SR v Grécku v spolupráci s Konzulárnym úradom SR v Solúne usporiadalo 13. januára 2018 priateľské stretnutie krajanov a priateľov Slovenska s prekvapením pre deti, ktoré sa uskutočnilo v priestoroch Centrálnej mestskej knižnice mesta Solún.

MZV SR 15.01.2018


Slovenské knihy v Thessalonikách

Veľvyslanectvo SR v Grécku v spolupráci s Konzulárnym úradom v Thessalonikách zrealizovalo 13. januára 2018 odovzdanie slovenských kníh do novovytvoreného medzinárodného oddelenia v Centrálnej mestskej knižnici v Thessalonikách.

MZV SR 15.01.2018


Pápež celebroval omšu pri príležitosti Svetového dňa migrantov a utečencov

Pápež František v Bazilike sv. Petra 14. januára 2018 celebroval slávnostnú svätú omšu pri príležitosti 104. Svetového dňa migrantov a utečencov.

MZV SR 15.01.2018


Zastupiteľský úrad SR v Kišiňove zorganizoval charitatívnu udalosť pre deti z detského domova

V období medzi juliánskym a gregoriánskym novým rokom, 12. januára 2018, zorganizovalo Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Kišiňove pre deti z detského domova „Curcubeul Sperantei“ (Dúha nádeje) v meste Vadul lui Voda návštevu hlavného mesta Moldavska, Kišiňova.

MZV SR 15.01.2018


Dlhodobý výstavno-prezentačný projekt

V priestoroch Historického múzea mesta Lowicz sa v utorok 9. januára 2018 uskutočnila vernisáž výstavy Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO. Putovná výstava prezentuje minulosť i súčasnosť Bardejova a približuje jeho historické a kultúrne pamiatky.

MZV SR 12.01.2018


Stránka 1 z 6, zobrazujem 5 záznamov z celkovo 30

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk.
Viac informácii