Informácie na cesty | cestovnepoistenie.com

Informácie na cesty

Informácie na cesty

Discussion of State Secretary František Ružička with students of the University of Economics in Bratislava

Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR František Ružička diskutoval s poslucháčmi Ekonomickej univerzity v Bratislave a Fakulty medzinárodných vzťahov.

MZV SR 03.04.2019


National Convention on the EU in Nitra: State Secretary František Ružička Discusses with Students Issues concerning the EU

Na pôde Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre sa v utorok (2. apríla 2019) uskutočnil už ôsmy Národný konvent o EÚ v rámci série podujatí #MYSMEEÚ. Podujatie otvoril prorektor pre strategický rozvoj Drahoslav Lančarič, ktorý ocenil iniciatívu Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitosti SR zorganizovať národný konvent na pôde univerzity.

MZV SR 02.04.2019


Ružička: Disinformation Has Become Part of Daily Life and a Real Threat

Bezpečnostná komunita včera (12. apríla 2019) ​diskutovala v Beladiciach o potrebe konsolidovanej politiky v boji proti dezinformáciám. Štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR František Ružička otvoril diskusný panel „Ako vytvoriť jednotnú strategickú komunikáciu v podmienkach SR?“ v rámci podujatia „Spoločne o bezpečnosti a obrane“, ktoré zorganizoval Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku.

MZV SR 13.04.2019


Ružička: Membership in the EU and Transatlantic Structures Is a Strategic Priority and an Existential Necessity for Slovakia

František Ružička, štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, sa včera (11. apríla 2019) zúčastnil na podujatí Slovensko v EÚ po roku 2019 organizovanej GLOBSEC na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave.

MZV SR 12.04.2019


Minister Lajčák Speaks at Security Conference in Beladice

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Miroslav Lajčák vystúpil dnes (11. apríla 2019) ako jeden z hlavných rečníkov na štvrtom stretnutí slovenskej obrannej a bezpečnostnej komunity v Beladiciach.

MZV SR 11.04.2019


Stránka 1 z 6, zobrazujem 5 záznamov z celkovo 30

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk.
Viac informácii