O nás


 

Cestovnepoistenie.com: Kto sme?

Cestovnepoistenie.com  je jedným z najväčších poradcov v cestovnom poistení na Slovensku už viac ako 5 rokov. Ako sesterský web najnavštevovanejších stránok o poistení Poistenie.sk má za sebou tím profesionálov v oblasti poistenia. Staňte sa jedným z tisícov spokojných klientov a využite naše poradenstvo a profesionálne služby. V prípade pripomienok ku stránkam nám prosím napíšte.

 

Kto za nami stojí?

Prevádzkovateľom webu Cestovnepoistenie.com je HEUREKA Brokerage & Consulting, s. r. o., organizačná zložka Slovensko. Spoločnosť má licenciu v České národní bance (ČNB ) a na Slovensku tak pôsobí prostredníctvom organizačnej zložky z iného členského štátu. Dlhé roky skúseností sa snažíme prezentovať na stránkach Poistenie.sk, ktoré sú už vyše 10 rokov najnavštevovanejším webom o poistení na Slovensku.

 

Prečo práve u nás?

Roky skúseností, množstvo spokojných klientov a prvotriedne služby, to sú dôvody, pre ktoré patríme medzi lídrov na trhu s online poradenstvom. Poraďte sa s nami aj vy a urobte si názor sami.

 

Kde nás nájdete?

Spoločnosť HEUREKA Brokerage & Consulting sídli v na adrese Praha 2 - Nové Město, Karlovo náměstí 290/16, PSČ 12000, Česká republika.

Na Slovenku nás nájdete v Martine:

 

HEUREKA Brokerage & Consulting, s. r. o.

M. R. Štefánika 66

P. O. BOX 9

036 01 Martin

 

 

Kontaktovať nás môžete aj pomocou:

 

Tel.: +421 43 430 1951

Infolinka: +421 948 117 707

E-mail: poistenie@poistenie.sk

Forum: forum.poistenie.sk;

Facebook: facebook.com/Poistenie.sk

Kliknutím na akýkoľvek link/funkcionalitu kdekoľvek na tejto webovej stránke nám dávate Váš výslovný a automatický súhlas s používaním cookies na uloženie informácií vrátane prvého cookie, ktorý bol vytvorený pri otvorení tejto webovej stránky a rovnako vyslovujete súhlas s podmienkami použitia stránok poistenie.sk.
Viac informácii